Kurz lezení pro začátečníky

Kurz lezení pro začátečníky

0
Kurz lezení pro začátečníky

Kurz zahrnuje celkem 6 lekcí po 2 hodinách a to včetně základní teoretické průpravy. Během kurzu Vám pomůžeme – ať už po dobrém či po zlém  – vyvinout se v samostatnou lezeckou bytost, schopnou se o sebe na svislé ploše postarat.

Kurzy probíhají jak na umělé stěně, tak na skalách (zejména dle počasí a pokroků studujících). Základy praxe včetně teorie probereme na umělé stěně v rámci Ostravy, dále potom podle možností vyjedeme do blízkého okolí na skály. Kurzy se pořádají maximálně pro 5 osob.

 

Co se naučíte?

– Dozvíte se o zásadách bezpečnosti, lezecké technice i teorii (vybavení, pravidla apod.)
– Naučíte se správně jistit sebe i ostatní.
– Naučíte se chytat pády.
– A nenápadně se při tom všem pokusíme posouvat vás žádaným směrem – tedy vzhůru – přímo v terénu.

Určitě se vám to bude líbit!

 

Co budete potřebovat?

Nic 😉 Tedy vlastně, kdo má své vybavení (lezečky, sedací úvazek, lana apod.) nechť si je donese. Ostatní budou potřebovat jen lehké sportovní oblečení, lehkou pevnou obuv, dobrou náladu, chuť vyzkoušet něco nového a ochotu spolupracovat (bez té se totiž u lezení neobejdete).

Veškeré další investice do vybavení můžete s klidem odložit až na dobu, kdy budete mít trochu jasnější představu co a jak …

 

Kolik to bude stát?

 

V ceně kurzu je zahrnuté vstupné na stěnu, zapůjčení veškerého potřebného vybavení a v neposlední řadě i pečlivý dozor instruktora nad vašimi počiny.

 

Volné termíny:

Pondělí až pátek od 16.00 hodin dle počasí, víkendy celodenně dle počasí.

Nezávazná přihláška:

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Rodné číslo (vyžadováno - slouží jako variabilní symbol pro identifikaci platby)

  Vepište vybraný termín kurzu (vyžadováno)

  Poznámky k rezervaci


  Částku ve výši kurzovného uhraďte před zahájením kurzu na účet u GE Money Bank: 151457198/0600. Nejpozději den před zahájením kurzu musí být platba na účet připsána. Připsáním platby se vaše přihláška stává závaznou. O připsání platby Vás budeme informovat, stejně jako o podrobnostech vybraného kurzu (kdy, kde sraz,co s sebou apod.) mailem.

  V případě nutnosti je možná platba na místě v hotovosti – při výběru této možnosti to, prosím, uveďte do poznámky. Vaši přihlášku budeme brát jako závaznou od jejího přijetí.

  Categories : kurzy

  Komentáře nejsou povoleny.

  Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter